[x] zavřít
vozy z operativního leasingu v tovární záruce
AUTOPARK - to je trochu jiný nákup ojetého vozu. Prodáváme pouze předváděcí a referenční vozy a vozy z operativního leasingu za nejlepší možnou cenu na trhu.
Vyhledat
Vyberte prosím alespoň jednu položku pro vyhledání vozidla.

Výkup

AUTOPARK vykupuje předváděcí a referenční vozy všech značek, vozy z operativního leasingu, apod., které jsou stále v tovární záruce výrobce, koupené nové v ČR s možností odpočtu DPH a to pouze od právnických osob, které jsou prvním majitelem. Platba je pouze na bankovní účet společnosti. Prodávající ručí za to, že vozy mají splněny všechny pravidelné prohlídky a to pouze v autorizovaném servisu. Vozy nesmí být bourané tzn. bez jakékoliv zásahu na nosné části karoserie. Drobné opravy nebo výměny dílů jsou povoleny. V případě nesplnění jakékoli podmínky je prodávající povinen oproti vrácení vozu navrátit AUTOPARKu všechny obdržené finanční prostředky a zaplatit smluvní pokutu ve výši 10% z výkupní ceny. Zjištění takové skutečnosti není časově omezeno.

Komise

Komisní poplatek AUTOPARKu činí pouze 2,9 % z prodejní ceny vozidla. Na komisní prodej se vztahují stejné podmínky jako pro vozy na výkup. Minimální doba komisního prodeje je limitována prodejem nebo 120 dny. Prodejní cena se určuje dohodou vlastníka vozidla s AUTOPARKem.

Protiúčet

Váš současný vůz je možné po dohodě dát AUTOPARKu na protiúčet. Pořizovací cena Vašeho nového vozu se tak automaticky poníží o dohodnutou částku. U takových vozů je nutná platná STK a dobrý technický stav. Vozy z protiúčtu AUTOPARK již dále neprodává.