[x] zavřít
vozy z operativního leasingu v tovární záruce
AUTOPARK - to je trochu jiný nákup ojetého vozu. Prodáváme pouze předváděcí a referenční vozy a vozy z operativního leasingu za nejlepší možnou cenu na trhu.
Vyhledat
Vyberte prosím alespoň jednu položku pro vyhledání vozidla.

Prodej

V AUTOPARKu prodáváme pouze předváděcí a referenční vozy, vozy z operativního leasingu apod., které jsou stále v tovární záruce výrobce. V nabídce pro Vás máme kromě značky Škoda i vozy Opel, Hyundai, Kia, Ford, Peugeot, BMW, Mercedes Benz, Nissan a další. Vyberete si verzi s manuální i automatickou převodovkou, benzínovým i dieselovým motorem. Všechny vozy jsou od prvního majitele, koupené nové v ČR s možností odpočtu DPH. Záruka autorizovaného servisu a najetých kilometrů je u nás samozřejmostí. Vámi vybraný vůz je možné si závazně i nezávazně rezervovat online. 

Výhody

AUTOPARK prodává vozy za nejlepší možnou cenu na trhu a její výši pravidelně kontroluje. Ke každému prodanému vozu automaticky náleží slevy a výhody z našeho věrnostního programu jako například sleva na financování, autorizovaný servis, nákup a výměnu pneu, montáž tažného zařízení, pojištění a mnoho dalšího. Využijte prohlídku vybraného vozu Vaším technikem v našem servisu přímo na místě a přesvědčte se tak sami o perfektním technickém stavu našich zánovních ojetých vozů.